NIE ODKŁADAJ MARZEŃ, ODKŁADAJ NA MARZENIA….

Moja kolejna pasja i hobby pozwalające oderwać się od szarości dnia codziennego, oderwać się od ziemi pobujać trochę w obłokach. Już jako nastolatek marzyłem o tym aby oderwać się od ziemi i poczuć się wolny jak ptak. Niestety w tamtych czasach ten sport o którym myślę czyli paralotniarstwo było poza moim zasięgiem finansowym.

Kilka lat temu zupełnie przez przypadek dowiedziałem się że w moich okolicach istnieje grupa pasjonatów którzy latają paralotnią !! Nie zastanawiałem się długo. Dogadanie z kolegą który zabrał mnie na górkę gdzie znajduje się startowisko jako obserwatora żeby zobaczyć jak ten sport wygląda od kuchni. Połknąłem od razu bakcyla i zaczęło się kompletowanie niezbędnego sprzętu do nauki tego pięknego sportu.

Szkolenie, treningi długie godziny na górce i wypatrywanie “waruna” w głowie cały czas kołata myśł znów polatać choć kilkadziesiąt minut.

No i po 2 latach nauki egzamin testy i stało się mam papiery mogę legalnie latać 😉

Jestem pilotem paralotni 😉 !!

Piękna tego sportu nie da się opisać, cudowne uczucie szybując kilkadziesiąt czy kilkaset metrów nad ziemią, cisza zero odgłosów cywilizacji przepiękne widoki no i adrenalina na maxa 😉